Neden 360 Video Booth Kiralamalıyım?


360 Video Booth etkinliğinize heyecan ve eğlence katmanın iyi bir yoludur. Firmanız için düzenlediğiniz bir tanıtım etkinliğinde, fuarlarda, partilerde, düğünde veya kutlama organizasyonlarında misafirlerinize unutulmaz bir anı yakalamalarına yardımcı olabilirsiniz. 360 Photo Booth ürünümüz, misafirlerinizin en iyi ve profesyonel şekilde 360 derece video çekebilmeleri için yüksek kalite kamera ve aydınlatma ekipmanları ile donatılmıştır. Ayrıca oluşturulan bu video içerikleri anında paylaşmaya hazırdır. 360 Photo Booth kiralama hizmetlerimiz, sistem ile birlikte bir de operatör içerdiği için misafirlerinizin eğlendiğinden ve sorunsuz bir deneyim yaşadığından emin olabilirsiniz. Eğer siz de etkinliğinizi bir üst sınıfa taşımak ve misafirlerinize farklı ve eğlenceli bir deneyim yaşatarak onların anılarında hatırlanmak istiyorsanız kiralama hizmetimizden yararlandığınızdan emin olun. İstanbul En Ucuz ve Kaliteli Hizmet Sunan 360 PhotoBooth ve 360 Video Kiralama Sayfası. En uygun fiyatlardan 360 kamera kiralamak için hemen bizi arayın. O GECE DÜNYA SİZİN ETRAFINIZDA DÖNSÜN İSTİYORSUNUZ.SIKÇA SORULAN SORULAR1Kiralama paketinin içine neler dahil?
Kiralama paketimizin içine ; platform, arka fon, stüdyo ışıkları, teknik eleman, gopro, eğlenceli donanımlar, yavaş çekim, sosyal media gönderileri ve anahtar teslim kurulum dahildir. (Drone çekimlerimiz ayrı olarak ücretlendirilmektedir.Pakete dahil değildir.)
2Standart kiralama süresi ne kadar?
Kiralama süresi isteğe bağlı olarak 2-6 saat arası değişmektedir.
3Kiralama ücretiniz ne kadar?
Kiralama ücretimiz, istenen paketlere göre değişmektedir. Daha detaylı bilgi için 0 (506) 344 4948 'i arayabilirsiniz.
4Kiralama ücretine kurulum dahil midir?
Cihazın kurulumu ekibimizdeki teknik elemanlar tarafından etkinlik saatinden 2 saat önce ücretsiz olarak gerçekleşmektedir.
5Hangi mekanlara kurulum yapılabiliyor?
Cihazlarımız iç ve dış mekanlarda kuruluma müsaittir. Cihaz ve arka fon kurulumu için 3m x 3m büyüklüğünde alana ihtiyaç vardır. Cihazın elektrik ihtiyacı için 220W giriş gerekmektedir.
6Cihazın kullanımı nasıl olmaktadır?
Cihazın kullanımı tamamen teknik ekibimizdeki elemanlarımızın kontrolünde gerçekleşir. Cihazın kollarındaki ayarlar sayesinde istenilen açılarda çekim yapabilme imkanı bulunmaktadır. Çekilen videolar daha sonrasında ekibimiz tarafından farklı sayılardaki efektlerle zenginleştirilip, size teslim edilir.
7Kiralama bitiminde cihazı nasıl teslim edeceğiz?
Cihazımız ve pakette istenen extraların kurulumu, operasyonu ve etkinlik sonundaki temizlenip toplanması tamamen teknik elemanlarımız tarafından gerçekleştirilir.